Na portalu Zagorje.com napao me mali Ernest, pa da mu se zahvalim.

24.02.2018. načelnik općine Krapinske Toplice govorio je ovako:

„Očekujem da se kineska investicija u hotel i zdravstveno lječilište u Krapinskim Toplicama krene realizirati ovih dana. Do kraja godine očekujem i početak građevinskih radova. Udruga za poslovnu suradnju Kine i Istočne Europe javila mi je da će svi pravni postupci biti završeni do sredine 2018-e, i s ponosom najavljujem investiciju u zdravstveni turizam vrijednu čak 36 milijuna dolara!”

Zagorke i Zagorci, ovako je prije 3 godine i 3 mjeseca govorio čovjek čiji je najveći intelektualni doseg kopanje po tuđim adresama! Jedino što je uspio ostaviti iza sebe jest hotel u stečaju i 28 ljudi poslanih na burzu! A budući da se jako dobro razumije u adrese i mjesta stanovanja, preporučam mu da se kandidira za mjesto poštara, jer pozicija župana očigledno višestruko nadmašuje njegove sposobnosti!

GLAS ZA SVAŽIĆA JE GLAS ZA NASTAVAK SRAMOTNE POLITIKE KORUPCIJE I NESPOSOBNOSTI KOJA JE IZ NAŠEG ZAGORJA OTJERALA DESETKE TISUĆA LJUDI!!!