Društvena i gospodarska šteta koju nanosi korupcija nemjerljiva je.

Zato s ponosom ističem da sam prvi političar u Hrvatskoj koji je nositelj međunarodnog certifikata za borbu protiv korupcije ISO37001!

Kao župan znam i znat ću postaviti antikoruptivne prepreke, zaustaviti postojeće koruptivne radnje i stvoriti županiju bez otimanja novaca poreznih obveznika kroz namještene natječaje i zapošljavanja preko stranačkih interesa.

Lažni poduzetnici koji 99% prometa ostvaruju preko javnih natječaja u županiji, a da nikada nisu izašli na tržište i suočili se sa ravnopravnim tržišnim natjecanjem, morat će shvatiti da su ta vremena prošla! 

Samo poštenim radom i izgradnjom sustava u kojemu pobjeđuje najbolji možemo imati zdravu i jaku županiju, samo prevencijom korupcije možemo jamčiti istinsku ravnopravnost svih stanovnika i osjećaj pripadnosti našem mjestu, našoj županiji i našoj domovini!